Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: header
te: శీర్షం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
