Webservice Manager (1.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Method
da: Metode

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Default value
da: Standardværdi

en: Source field
da: Kildefelt

en: About
da: Om
