Webservice Manager (1.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: Method
id: Metode

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Loading...
id: Memuat...

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Source field
id: Bidang asal

en: About
id: Tentang

en: Param
id: Parameter
