Webservice Manager (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Method
nl: Methode

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Source field
nl: Bronveld

en: About
nl: Over

en: Destination field
nl: Doelveld

en: Source Field
nl: Bronveld

en: Header name
nl: Kopnaam

en: Header value
nl: Kopwaarde

en: Param
nl: Parameter
