Webservice Manager (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
