Webservice Manager (1.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Method
et: Meetod

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Param
et: Parameeter
