Webservice Manager (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
