Webservice Manager (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Param
hy: Պարամետրեր
