Webservice Manager (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Method
lt: Būdas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie
