Webservice Manager (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
