Webservice Manager (1.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa
