Webservice Manager (1.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Method
uk: Спосіб

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Default value
uk: Базове значення

en: Source field
uk: Поле джерела

en: About
uk: Про модуль

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Source Field
uk: Вихідне поле

en: Header name
uk: Назва заголовку

en: Param
uk: Параметр

en: Destination Field
uk: Кінцеве поле
