Webservice Manager (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Method
vi: Phương thức

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: About
vi: Giới thiệu
