Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصص

en: Method
ar: الطريقة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Param
ar: عامل
