Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Method
ast: Métodu
