Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Method
be: Метад

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб
