Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран
