Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Method
cs: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Param
cs: Parametr
