Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Method
el: Μέθοδος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Param
el: Παράμετρος
