Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Method
fi: Tapa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: About
fi: Tietoja

en: Param
fi: Parametri
