Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Header
fr: Entête

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Method
fr: Méthode

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Source field
fr: Champ source

en: About
fr: À propos

en: Destination field
fr: Champ de destination

en: Add endpoint
fr: Ajouter une extrémité
