Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Method
he: שיטה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Loading...
he: טוען...

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Source field
he: שדה המקור

en: About
he: אודות

en: Param
he: פרמטר
