Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Method
jv: Metode

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani
