Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
