Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Method
lv: Veids

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Source field
lv: Avota lauks

en: About
lv: Par
