Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
