Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Method
ro: Metodă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Param
ro: Parametru
