Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Header
af: Hoof

en: Method
af: Metode
