Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে
