Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Default value
bs: Defaultne postavke
