Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Param
eo: Parametro
