Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Method
gl: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Param
gl: Parámetro
