Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Method
hr: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Param
hr: Parametar
