Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Method
hu: Mód

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Source field
hu: Forrásmező

en: About
hu: Leírás

en: Add endpoint
hu: Végpont hozzáadása

en: Edit endpoint
hu: Végpont szerkesztése

en: Delete endpoint
hu: Végpont törlése

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Source Field
hu: Forrás mező

en: Param
hu: Paraméter
