Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі
