Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
