Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Param
mr: मापदंड
