Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: Param
ne: स्थिर परीमाण
