Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
