Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
