Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: About
ug: ھەققىدە
