Webservice Manager (2.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Custom
pt: Personalizado

en: Method
pt: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: About
pt: Sobre

en: Param
pt: Parâmetro
