Webservice Manager (2.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Method
ca: Mètode

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Source field
ca: Camp original

en: About
ca: Detalls

en: Param
ca: Paràmetres
