Webservice Manager (2.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
