Webservice Manager (2.0.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Header
es: Encabezado

en: Custom
es: Personalizado

en: Method
es: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Loading...
es: Cargando...

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Source field
es: Campo original

en: About
es: Acerca de
