Webservice Manager (2.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Loading...
is: Hleð...

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
