Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Method
ja: メソッド

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Source field
ja: ソース フィルド

en: About
ja: アバウト

en: Save field mapping
ja: フィールドマッピングを守った。

en: Param
ja: パラメータ
