Webservice Manager (2.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
