Webservice Manager (2.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Method
ru: Метод

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Source field
ru: Исходное поле

en: About
ru: Информация

en: Destination field
ru: Назначаемое поле

en: Param
ru: Параметр
