Webservice Manager (2.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Method
sl: Metoda

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
